Ona i on

Wybierz idealne okulary przeciwsłoneczne dla swojego kształtu twarzy

Jeśli tego lata spędzasz czas na świeżym powietrzu, prawdopodobnie spakujesz co najmniej jedną parę okularów przeciwsłonecznych. Znalezienie odpowiednich dla Twojego kształtu twarzy może zrobić dużą różnicę w tym, jak bardzo lubisz je nosić. Istnieje wiele różnych kształtów twarzy, ja jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, które okulary przeciwsłoneczne najlepiej wyglądają przy Twoim kształcie twarzy, to przeczytaj nasz krótki poradnik.

Owal

Jeśli Twoja twarz jest owalna, masz szczęście, ponieważ masz bardzo wszechstronny i uniwersalny kształt. Możesz naprawdę nosić każdy styl, ale niektóre z okularów przeciwsłonecznych zdecydowanie dla ciebie; to między innymi aviatory i ramki z kocimi oczami.

Koło

Jeśli Twoja twarz jest okrągła, to warto dobrać odpowiednie oprawki, ponieważ okulary przeciwsłoneczne są jednym z najlepszych sposobów na podkreślenie tego kształtu i dodanie mu uroku. Możesz zdecydować się na duże aviatory lub ponadwymiarowe oprawki, albo spróbować czegoś bardziej filigranowego, jak para designerskich okularów przeciwsłonecznych.

Serce

Jeśli Twoja twarz jest w kształcie serca, to świetnie, ponieważ masz kolejny bardzo wszechstronny kształt. Możesz naprawdę nosić każdy styl okularów przeciwsłonecznych, więc kluczem jest znalezienie pary, która szczególnie Ci się spodoba. Niektóre dobre opcje to okrągłe ramki, a także kwadratowe kształty.

Trójkąty

Jeśli Twoja twarz ma kształt trójkąta, jesteś jednym ze szczęśliwców, ponieważ jest to jeden z najlepszych kształtów twarzy dla okularników. Możesz nosić prawie każdy styl, ale powinieneś unikać okrągłych oprawek, ponieważ sprawią one, że Twoja twarz będzie wydawać się jeszcze szersza.

Kwadraty

Jeśli Twoja twarz jest kwadratowa, to kluczem będzie znalezienie odpowiednich okularów, które choć trochę zmiękczą kształt twarzy i ostrość rysów. Niektóre z najlepszych stylów dla Ciebie to aviatorki i ramki retro.

Wnioski

Ogólnie rzecz biorąc, okulary przeciwsłoneczne są koniecznością na lato. Poza tym, że utrzymują twoje oczy bezpieczne od promieni UV, mogą również pomóc ci wyglądać jak najlepiej. Wybór odpowiedniej pary dla Twojego kształtu twarzy to prosty sposób na to, aby wyglądać jak najlepiej podczas korzystania z uroków lata na świeżym powietrzu. Teraz gdy już wiesz, które okulary przeciwsłoneczne pasują do każdego kształtu twarzy, możesz upewnić się, że masz odpowiednią parę dla swojego kształtu twarzy. Z odpowiednimi okularami przeciwsłonecznymi możesz wyglądać najlepiej, jednocześnie chroniąc swoje oczy.

My name is John :) Znajomi mówią do mnie Johny. A jestem po prostu Janek. I po prostu lubię pisać o tym, co mi tam do głowy wskoczy.